کمپانی بزرگ  NOTIFIER با بیش از 60 سال سابقه در ردیف اولین شرکت ارائه دهنده سیستم های اعلام حریق قرار دارد.امروز این شرکت بزرگترین تولید کننده سیستم های اعلام حریق با بیش از 400 نمایندگی در سطح دنیا می باشد که تمامی نیاز های کارفرما را در جهت اجرا ، فروش ، مشاوره و پشتیبانی تجهیزات را برآورده می کند. هدف نوتیفایر ارائه بهترین خدمات در محل استقرار کارفرما می باشد بنابراین با گسترش نمایندگی های فروش خود در سطح دنیا و برگزاری کلاس های دوره ای در جهت آموزش پرسنل مرتبط خود سعی بر عملی کردن این مهم دارد. هم اکنون بزرگترین پروژه های سطح دنیا توسط سیستم های ارائه شده توسط این کمپانی مجهز شده اند که نشان دهنده بالاترین کیفیت و پشتیبانی در محصولات نوتیفایر می باشد.کمپانی نوتیفایر در جهت آموزش نمایندگان خود در سطح جهان اقدام به راه اندازی دانشکده نوتیفایر کرده که طبق سیاست های این کمپانی کلیه پرسنل مرتبط با محصولات نوتیفایر می بایست هر 2 سال یکبار در دوره های این کمپانی شرکت کنند که شرکت تارنمای طلایی بعنوان نماینده کمپانی نوتیفایر در جمهوری اسلامی ایران نیز از این قائله مستثنی نیست و کلیه پرسنل فنی این شرکت در کمپانی نوتیفایر آموزش دیده و دارای گواهینامه می باشند.

کمپانی نوتیفایر ارائه دهنده محصولاتی از جمله :

·         سیستم های اعلام حریق هوشمند

·         سنسور های گاز

·         سنسور های شعله

·         سیستم های مخصوص صنایع پتروشیمی

·         سیستم های مخصوص صنایع هوایی

·         سیستم های مخصوص صنایع برق و الکترونیک

·         سیستم های مخصوص صنایع نفت و گاز

·         سیستم های مخصوص اتاق های سرور

·         سیستم های مخصوص سالن های اداری      

نوتیفایر بخشی از شرکت هانی‌ول (Honeywell) و یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه‌ی تولید و تامین تجهیزات تشخیص و اعلام حریق در جهان است. نوتیفایر خط مشی توسعه‌ی پیشرفته‌ی سیستم‌های اعلام حریق با فناوری‌های پیشرفته را دنبال کرده است و از محصولات متعارف ساده تا سیستم‌های هوشمند چند پنلی را توسعه داده است. این شرکت به بالاترین استانداردهای خدمات و کیفیت محصول مطابق با نیازهای یک تجارت ایمنی آتش‌نشانی متعهد است و البته دارای تاییدیه‌ی ISO 9001 نیز و سایر استانداردهای جهانی از جمله LPCB، Vds، UL­، ULC و غیره نیز هست.

گروه فنی و مهندسی تارنمای طلایی آمادگی خود را در جهت طراحی ، تامین و اجرای تجهیزات اعلام حریق Notifier اعلام می دارد. برای تماس با کارشناسان فروش ما کافیست از طریق شماره تماس

88546518 -021 با ما در ارتباط باشید.

Table of Contents