محصولات

ما نماینده انحصاری بسیاری از معتبرترین برندهای بین المللی هستیم

سیستم‌های اعلام حریق تجهیزاتی هستند که وظیفه‌ی شناسایی آتش‌سوزی و اعلام آژیر خطر را به عهده دارند. این تجهیزات در زمان حریق، دود یا حرارت فعال می‌شوند و در نتیجه به ساکنین آن محل هشدار می‌دهند.

افزایش ایمنی و کاهش خطای انسان به منظور پیشیگیری از حوادث آتش سوزی و اطفا حریق، معیار اصلی مورد استفاده متخصصان ارگونومی ایمنی وبهداشت حرفه ای در طراحی و ارزیابی ماشین آلات، تجهیزات، ساختمان ها می روند.

سیستم های نظارتی و یا امنیتی اولین قدم برای حفظ اموال و اجناس می باشد. اطلاع از این پیشرفت‌ها در سیستمهای نظارت تصویری کمک شایانی به مدیران و کارشناسان در انتخاب یک سیستم نظارت تصویری میکند.

برخی نمایندگی های شرکت تارنمای طلایی

محصولات

دو دهه فعالیت در زمینه محصولات  اعلام و اطفا حریق

سیستم اعلام و اطفاء حریق در تجهیز بودن ساختمان‌های تجاری و مسکونی و اداری یک عامل بسیار مهم و پر اهمیت محسوب می شود و عملکرد صحیح و عاری از هرگونه خطا در هنگام اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق از حساسیت بالایی برخوردار است. اتفاقاتی مثل اتصالی برق، خطای انسانی، عوامل طبیعی مثل صاعقه ممکن است، منجر به بروز آتش سوزی در ساختمان‌های مختلف شود. بنابراین اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق امروزه در هر ساختمانی یک ضرورت به حساب می‌آید.

با رشد روز افزون جمعیت و نیاز به مسکن و همچنین گسترش اماکن اداری، تجاری و صنعتی افزایش ساخت و ساز و نیاز امنیت بالا و حفظ از خطر حریق، سیستم اعلام و اطفاء حریق را به دنبال داشته است .

با توجه به آمار و ارقام حوادث اعلام شده ، متآسفانه عدم آگاهی از استفاده از سیستم اعلام و اطفاء حریق، ساختمان ها و بعضا کوتاهی افراد مسئول سالیانه شاهد حوادث تلخ می باشیم.

از این رو از آنجا که وجود سیستمهای اعلام و اطفاء حریق یکی از تجهیزات مهم در زمینه ایمنی ساختمانهای مسکونی ، تجاری ، اداری و صنعتی میباشد.

 

شرکت تارنمای طلایی با در اختیار گرفتن مهندسین واجد الشرایط و دارای پروانه اشتغال از سوی سازمان نظام مهندسی آمادگی همکاری در زمینه مشاوره و طراحی سیستم های اعلام واطفاء حریق با شرکت ها و سازمان ها بوده و نماینده مورد تایید سازمان آتش نشانی می باشد.

محصولات ما

تجهیزات اعلام حریق
آژیر و فلاشر شرکت notifier
پروگرمر Multron
هوا tyco
محصولات ماژول notifier
کنترل پنل متعارف مدل SFP_2402 محصول کمپانی تونیفایر آمریکا

Table of Contents