هزینه و قیمت شارژ کپسول FM200

هزینه و قیمت شارژ کپسول FM200 بسته به عوامل مانند موارد زیر دارد:

 • اندازه سیستم:

  هزینه شارژ گاز FM200 معمولاً متناسب با اندازه سیستم است. سیستم های بزرگتر به گاز FM200 بیشتری نیاز دارند که می تواند هزینه شارژ را افزایش دهد.

 • نوع سیستم:

  تعرفه شارژ گاز FM200 همچنین می تواند به نوع سیستم بستگی داشته باشد. به عنوان مثال، یک سیستم FM200 از پیش مهندسی شده با کپسول های مهر و موم شده کارخانه ممکن است هزینه کمتری نسبت به یک سیستم مهندسی سفارشی با سیلندرهای جداگانه داشته باشد.

 • محل قرارگیری سیستم:

  محل قرارگیری سیستم FM200 نیز می تواند بر هزینه شارژ تاثیر بگذارد. سیستم هایی که در مناطقی قرار دارند که دسترسی به آنها دشوار است یا به تجهیزات خاصی نیاز دارند ممکن است هزینه بیشتری برای شارژ داشته باشند.

 • عمر سیستم:

  سیستم های قدیمی ممکن است به تعمیر و نگهداری و تعمیرات بیشتری نیاز داشته باشند که می تواند هزینه کلی شارژ گاز FM200 را افزایش دهد.

 • وضعیت سیستم:

  وضعیت سیستم FM200 نیز می تواند بر هزینه شارژ گاز اف ام 200 تاثیر بگذارد. سیستم هایی که نیاز به تعمیرات گسترده یا تعویض قطعات دارند ممکن است هزینه بیشتری برای شارژ داشته باشند.

هزینه و قیمت شارژ کپسول FM200

مواد اولیه شارژ سیلندر چیست؟

شارژ کپسول اف ام 200 توسط گاز fm200 که یک ماده پاک جایگزین برای سیستم های اطفاء حریق است، انجام می شود. در سیستم fm200 کاملاً تحت فشار و آزاد کننده سریع است که گرمای آتش سوزی را جذب می کند و واکنشی را که باعث آتش گرفتن می شود، می شکند.

fm200 برای انسان بی خطر است و هیچ آسیبی به لایه ازون وارد نمی کند.

هزینه و قیمت شارژ کپسول FM200

طول عمر گاز ها چقدر است ؟

گاز ها به صورت مایع بوده و کارایی آن بستگی  به شرکت سازنده دارد و در این مدت آنالیز آن از بین نمی رود. ولی سالیانه باید فشار گیج و درجه عقربه را چک نموده تا افت فشار آن کمتر از ۲۵ یا ۴۵ بار نداشته باشد. اگر فشار درجه کمتر از مقدار استاندارد بود باید مجدد گاز شارژ شود.


دستگاه هایی که برای شارژ استفاده می شود ؟

این دستگاه ها با جدیدترین تکنولوژی ها ساخته شده و گاز fm200 را از داخل مخزن وارد سیلندر می نماید و در نهایت با ترازوهای دیجیتال وزن آن بررسی می شود.

هزینه شارژ سیلندر گاز fm200  به چه صورت محاسبه می شود ؟

علاوه بر قیمت گاز با برند های موجود مانند wysmos و dupont برای شارژ سیلندر، هزینه ی خدماتی از جمله تست هیدراستاتیک، تست شیر و … را هم که برای این مهم انجام می شود باید مد نظر داشت. این گاز ها مورد تایید UL و FL می باشد.

چه موقع سیلندر fm200 خود را شارژ کنید ؟

در سیستم های دولتی، ما توصیه می کنیم که گاز fm200  خود را بلافاصله پس از تخلیه شارژ کنید. درست آن است که مدت زمان خالی بودن سیستم خود را به حداقل برسانید. به هر حال، آتش سوزی می تواند در هر زمان ایجاد شود، بنابراین خالی بودن سیلندر از گاز fm200 می تواند یک اشتباه پرهزینه باشد.

سخن آخر

شرکت تارنمای طلایی نماینده انحصاری این کمپانی در ایران است و کلیه محصولات این شرکت توسط کمپانی اصلی DuPont تولید و ارائه می شود.