ما که هستیم ؟

با تجربه ترین تیم اعلام و اطفا حریق در ایران

تارنمای طلاییطراحی تخصصی انواع سیستم های اعلام و اطفا حریق

شرکت تارنمای طلایی از سال 1384 به طورتخصصی مجری و تجهیز کننده ی سیستم های علام و اطفاء حریق فعالیت داشته است.

ما نماینده انحصاری برند نوتیفایر (Notifier) در ایران هستیم.

شرکت تارنمای طلایی با بهره گیری از دانش روز و استفاده از استانداردهای جهانی نظیر NFPA ,BS و EN، ارائه دهنده راهکارهای مناسب به صورت کلید باز در پروژه های ملی و بین المللی است.

  خدمات ما

ما راه حل های تخصصی ارائه میدهیم

آتش‌سوزی یکی از خطرناكترین پدیده هایی است که خسارات جانی و مالی عمده اي را به وجود می‌آورد و بر طبق تجربیات حاصل شده در سالهاي گذشته خطري مهم براي کلیه مراکز صنعتی، خدماتی، آموزشی، درمانی و تجاري است. تنوع مواد و تجهیزات، ماهیت و شدت خطرات متناسب با کمیت و کیفیت مواد موجود در هر یک از فضاهای مذکور باعث شده است که ارزیـابی ایمنی آنها با رویکرد پیشگیرانه اهمیت روزافزونی پیدا کند. درنتیجـه ارزیابی ریسک و حفاظت در برابر حریق با به کار گرفتن تمهیدات و تدابیر فنی- مهندسی و مدیریتی مناسب گامی مهم در حفاظت از سـرمایه هـاي انسـانی، مـالی و زیست محیطی میباشد.

محصولات ما 

ما نماینده انحصاری معتبر ترین برند های جهان هستیم

شرکت تارنمای طلایی نماینده انحصاری برند های برتر دنیا می باشد و همینطور شرکت تارنمای طلایی با توجه به تنوع محصولات در زمینه سیستم های اعلام و اطفاء حریق به تأمین، مشاوره، اجراء و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفاء حریق و سیستم های نظارت را به صورت تخصصی انجام میدهد همچنین کلیه  محصولات این کمپانی دارای تأییدیه از آزمایشگاه تحقیقات و انفورمات ایران وابسته به سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد.

کار ما چیست

شرکت تارنمای طلایی به همراه تیم حرفه ای خود جهت ارائه راه حل های جامع در ارتباط با ساخت مرکز دیتا، اتاق پاور و اتاق سرور همچنین ایمنی و پیشگیری از حریق، اعلام و اطفاء حریق نظارت تصویری و کنترل تردد و سایر خدمات فنی آماده همکاری با شرکت های شبکه و فناوری اطلاعات مراکز و شرکت های مخابراتی وسازمان ها و ادارات می‌باشد.

مهندس موسوی

مدیرعامل

مهندس سیّد حمیدرضا موسوی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت تارنمای طلایی

مهندس حسین نژاد

رییس هیئت مدیره

مهندس حسین حسین نژاد ، موسس و عضو هیئت مدیره شرکت تارنمای طلایی

مهندس دربندی

مدیر فنی

مهندس دربندی مدیر فنی شرکت تارنمای طلایی

آتش سوزی ها در لحظات اولیه باید شناسایی و تحت کنترل قرار بگیرند یا در اسرع وقت خاموش شوند. اگر این اتفاق نیفتد ، شعله کوچک فقط در عرض چند دقیقه می تواند به اتش خیلی بزرگتر تبدیل شود و غیرقابل کنترل . تنها سیستم های اعلام حریق و اطفای حریق اتوماتیک و ثابت می تواند مردم ، شرکت ها و محیط زیست را در برابر صدمات غیرقابل پیش بینی محافظت کند

تارنمای طلایی در کنار شماست

آخرین مقالات

  • SD3

SD3

21ام بهمن, 1402|بدون دیدگاه

کمپانی SD3 در سال 2002 میلادی با هدف تولید تجهیزات امنیتی و اعلام حریق تاسیس شد و بعنوان[...]

برخی نمایندگی های شرکت تارنمای طلایی

Table of Contents