• 02191070097
  • 09155039599
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • Sat - Thr 8:00 - 16:00

بیم دتکتور آدرس پذیر مالترون سنگاپور

دریافت کاتالوگ

بیم دتکتور مالترون مدل DET-A105RB یک دتکتور با قابلیت تشخیص سریع دود از طریق امواج IR می باشد که به همراه رفلکتور مورد استفاده قرار میگیرد.تعداد رفلکتورهایی که میتوان بکار برد بین 1 تا 4 عدد بسته به فاصله ای که تحت پوشش قرار خواهد گرفت،می باشد.


دتکتور حرارت آدرس پذیر مالترون سنگاپور مدلDET-A103

دریافت کاتالوگ

دتکتورهای حرارتی مالترون نرخ افزایشی مدل DET-A103 مناسب برای محیط هایی با دمای نسبتا پایدار هستند و در مناطقی با دمای محیطی پایین ، جایی که استفاده از دتکتور ثابت پاسخ مناسبی برای نیاز آنجا نیست ، مورد استفاده قرار می گیرند. این دتکتورها در برابر افزایش حرارت واکنش نشان می دهند.


پایه دتکتورهای آدرس پذیر مالترون سنگاپور

دریافت کاتالوگ

پایه دتکتور های آدرس پذیر با بدنه بسیار قدرتمند و کیفیت ساخت بالا و مقاوم در برابر بارها باز و بست دتکتور،بدون ایجاد هرگونه آلارم کاذب،باز و بست چرخشی،همچنین قابلیت قفل دتکتور بر روی پایه در جهت جلوگیری از هرگونه خرابکاری و سادگی نصب را دارا می باشد.


دتکتور  آدرس پذیر دود اپتیکال مالترون مدل DET_A102

دریافت کاتالوگ

دتکتور دودی اپتیکال مدل DET-A102  یک سنسور بسیار قوی در تشخیص بخش وسیعی از دود های مرئی می باشد . این دتکتور آتش را از طریق پراکندگی پرتوی مادون قرمز به صورت هوشمند و به سرعت تشخیص می دهد و قدرت تشخیص را در آن بسیار بالا می برد.


دتکتور UV آدرس پذیر مالترون مدلDET-A104

دریافت کاتالوگ

دتکتور UV مدل DET-A104 طراحی شده برای کاربردهای عمومی برای تشخیص شعله، در مکانهایی که  وجود سوختهای هیروکربنی از قبیل بنزین ، سیالات هیدرولیک ، رنگ ، گاز طبیعی ، پروپان ، استیلن و ... تهدیدی برای رخداد آتش محسوب میگردند.


دتکتور ترکیبی مالترون سنگاپور مدلDET-A101

دریافت کاتالوگ

دتکتور ترکیبی دود و حرارت مالترون مدلDET-A101  ترکیبی از تمام ویژگی های سنسور های دود و حرارت را دارا می باشد ، این دتکتور با قابلیت های منحصر به فردی که دارا می باشد حریق را بصورت هوشمند و خیلی سریع تشخیص داده و فرمان را در حداقل زمان ممکن به کنترل پنل مرکزی مخابره می کند