شما اینجا هستید: خانه اعلام حریق آدرس پذیر مالترون(Multron) دتکتور آدرس پذیر مالترون (MULTRON)

دریافت کاتالوگ

بیم دتکتور مالترون مدل DET-A105RB یک دتکتور با قابلیت تشخیص سریع دود از طریق امواج IR می باشد که به همراه رفلکتور مورد استفاده قرار میگیرد.تعداد رفلکتورهایی که میتوان بکار برد بین 1 تا 4 عدد بسته به فاصله ای که تحت پوشش قرار خواهد گرفت،می باشد.

دریافت کاتالوگ

دتکتورهای حرارتی مالترون نرخ افزایشی مدل DET-A103 مناسب برای محیط هایی با دمای نسبتا پایدار هستند و در مناطقی با دمای محیطی پایین ، جایی که استفاده از دتکتور ثابت پاسخ مناسبی برای نیاز آنجا نیست ، مورد استفاده قرار می گیرند. این دتکتورها در برابر افزایش حرارت واکنش نشان می دهند.

دریافت کاتالوگ

پایه دتکتور های آدرس پذیر با بدنه بسیار قدرتمند و کیفیت ساخت بالا و مقاوم در برابر بارها باز و بست دتکتور،بدون ایجاد هرگونه آلارم کاذب،باز و بست چرخشی،همچنین قابلیت قفل دتکتور بر روی پایه در جهت جلوگیری از هرگونه خرابکاری و سادگی نصب را دارا می باشد.

دریافت کاتالوگ

دتکتور دودی اپتیکال مدل DET-A102  یک سنسور بسیار قوی در تشخیص بخش وسیعی از دود های مرئی می باشد . این دتکتور آتش را از طریق پراکندگی پرتوی مادون قرمز به صورت هوشمند و به سرعت تشخیص می دهد و قدرت تشخیص را در آن بسیار بالا می برد.

دریافت کاتالوگ

دتکتور UV مدل DET-A104 طراحی شده برای کاربردهای عمومی برای تشخیص شعله، در مکانهایی که  وجود سوختهای هیروکربنی از قبیل بنزین ، سیالات هیدرولیک ، رنگ ، گاز طبیعی ، پروپان ، استیلن و ... تهدیدی برای رخداد آتش محسوب میگردند.

دریافت کاتالوگ

دتکتور ترکیبی دود و حرارت مالترون مدلDET-A101  ترکیبی از تمام ویژگی های سنسور های دود و حرارت را دارا می باشد ، این دتکتور با قابلیت های منحصر به فردی که دارا می باشد حریق را بصورت هوشمند و خیلی سریع تشخیص داده و فرمان را در حداقل زمان ممکن به کنترل پنل مرکزی مخابره می کند.