• 15 74 54 88 - 021
  • 37 77 517 0935
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • Sat - Thr 8:00 - 16:00

با تلاش گروه فناوری اطلاعات شرکت تارنمای طلایی و همکاری مدیریت محترم دپارتمان نمایندگی این شرکت سامانه اعتبار سنجی نامه های نمایندگی صادر شده توسط شرکت تارنمای طلایی راه اندازی گردید. کلیه مشتریان ، مسئولین سازمان ها ، ارگان ها و همکاران محترم جهت جلوگیری از هرگونه استفاده از نام این شرکت و محصولات آن و قبل از هرگونه اقدام به خرید از نمایندگان تارنمای طلایی در شهرستان های مختلف می توانند با استفاده از این سامانه اعتبار این شرکت ها و صحت نامه نمایندگی را مورد بررسی قرار دهند.

کلیه نمایندگانی که در این سیستم وضعیت آن ها دارای اعتبار ثبت شده است بصورت کامل تحت پشتیبانی خدمات و گارانتی شرکت تارنمای طلایی می باشد.

برای ورود به این سامانه اینجا را کلیک کنید.


با توجه به اینکه محصولات اعلام حریق مالترون از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همچنین با توجه به اینکه کلیه محصولات این کمپانی دارای تائیدیه LPCB انگلستان می باشد لذا با توجه به درخواست شرکت تارنمای طلایی بعنوان نماینده انحصاری مالترون در ایران در جهت اخذ تائیدیه آتش نشانی تهران بزرگ ، معاونت محترم حفاظت و پیشگیری سازمان آتش نشانی تهران با درخواست این شرکت موافقت کرده و لیست کلیه محصولات مالترون از این پس دارای تائیدیه آتش نشانی تهران می باشد .

برای مشاهده محصولات مالترون می توانید به بخش محصولات این شرکت در همین سایت مراجعه نمایید. ( برای مشاهده کلیک کنید )


دوره پایروژن

از هفتم تا نهم سپتامبر 2015 کمپانی پایروژن اقدام به برگزاری دوره های آموزشی اعلام حریق و اطفای حریق ویژه نمایندگان خود در سراسر دنیا در دفتر پایروژن در کشور مالزی نمود. طی این دوره آموزشی کمپانی پایروژن به معرفی دو محصول جدید با نام های PyrInert و PyroPrevent نمود.


صفحه1 از2

طراحی ، اجرا و پشتیبانی توسط دپارتمان فناوری اطلاعات شرکت تارنمای طلایی . http://www.TNTGroup.ir

© 2019 TNTGroup. All Rights Reserved.