شما اینجا هستید: خانه اخبار تارنمای طلایی

اخبار تارنمای طلایی

راه اندازی سامانه اعتبارسنجی نمایندگی

با تلاش گروه فناوری اطلاعات شرکت تارنمای طلایی و همکاری مدیریت محترم دپارتمان نمایندگی این شرکت سامانه اعتبار سنجی نامه های نمایندگی صادر شده توسط شرکت تارنمای طلایی راه اندازی گردید. کلیه مشتریان ، مسئولین سازمان ها ، ارگان ها و همکاران محترم جهت جلوگیری از هرگونه استفاده از نام این شرکت و محصولات آن و قبل از هرگونه اقدام به خرید از نمایندگان تارنمای طلایی در شهرستان های مختلف می توانند با استفاده از این سامانه اعتبار این شرکت ها و صحت نامه نمایندگی را مورد بررسی قرار دهند.

کلیه نمایندگانی که در این سیستم وضعیت آن ها دارای اعتبار ثبت شده است بصورت کامل تحت پشتیبانی خدمات و گارانتی شرکت تارنمای طلایی می باشد.

برای ورود به این سامانه اینجا را کلیک کنید.

  • نوشته شده توسط سوگل افخمی
  • بازدید: 1179

اخذ تائیدیه آتش نشانی تهران برای محصولات مالترون

با توجه به اینکه محصولات اعلام حریق مالترون از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همچنین با توجه به اینکه کلیه محصولات این کمپانی دارای تائیدیه LPCB انگلستان می باشد لذا با توجه به درخواست شرکت تارنمای طلایی بعنوان نماینده انحصاری مالترون در ایران در جهت اخذ تائیدیه آتش نشانی تهران بزرگ ، معاونت محترم حفاظت و پیشگیری سازمان آتش نشانی تهران با درخواست این شرکت موافقت کرده و لیست کلیه محصولات مالترون از این پس دارای تائیدیه آتش نشانی تهران می باشد .

برای مشاهده محصولات مالترون می توانید به بخش محصولات این شرکت در همین سایت مراجعه نمایید. ( برای مشاهده کلیک کنید )

  • نوشته شده توسط سوگل افخمی
  • بازدید: 1304
دوره پایروژن

دوره آموزشی کمپانی پایروژن

از هفتم تا نهم سپتامبر 2015 کمپانی پایروژن اقدام به برگزاری دوره های آموزشی اعلام حریق و اطفای حریق ویژه نمایندگان خود در سراسر دنیا در دفتر پایروژن در کشور مالزی نمود. طی این دوره آموزشی کمپانی پایروژن به معرفی دو محصول جدید با نام های PyrInert و PyroPrevent نمود.

  • نوشته شده توسط سوگل افخمی
  • بازدید: 1368