•  
  •  
شما اینجا هستید: خانه اخبار تارنمای طلایی پیام تبریک سال 1397

اخبار تارنمای طلایی

اخبار تارنمای طلایی

پیام تبریک سال 1397

 

خداوند بزرگ را سپاس و ستایش که سال دیگری از راه رسید و روح بهار و نو شدن را در کالبد طبیعت دمید. با نگاهی به سال گذشته در می یابیم که خانواده بزرگ تارنمای طلایی به عنوان یکی از سکان داران اقتصاد و اشتغال کشور، سالی سرشار از موفقیت را پشت سر گذاشت. تمام تلاش مجموعه تارنمای طلایی بر این بود تا در راستای منویات مقام معظم رهبری با ساماندهی بسیاری از شرکت های تابعه، قدم هایی استوار تر از گذشته در راه ایجاد اشتغال پایدار و همچنین همگام سازی صنعت اعلام و اطفا حریق ایران با کشورهای پیشرفته و توسعه یافته جهان بردارد.
سال ١٣٩٧با درایت مقام معظم رهبری سال “حمایت از کالای ایرانی” نام گذاری شد تا بار مسئولیت همه مردم ایران در عرصه های مختلف تولید بیش از گذشته احساس شود. تارنمای طلایی  نیز تلاش خود را در سال جدید با برنامه ریزی اقتصادی و تدابیر مدیریتی دو چندان خواهد کرد تا در کنار واردات کالاهای با کیفیت به عنوان عضو کوچکی از تولیدکننده کالای ایرانی بتواند باکیفیت ترین محصولات را به دست مردم فهیم ایران برساند.
اینجانب بر این اعتقادم که نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد، مهمترین عامل پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور است که باید در همه ارکان جامعه به آن توجه نمود. اکنون که به تدبیر رهبر معظم انقلاب حمایت از کالای ایرانی در دستور کار قرار گرفته است اهمیت نیروی انسانی با نشاط، متخصص و متعهد بیش از هر زمان دیگر احساس می شود. نیروهایی که در سال جدید موتور تولید داخل را با قدرت تر از گذشته به حرکت در خواهند آورد.
بدون شک فصل بهار نه تنها فصل نو شدن زمین، بلکه فصل نو شدن انسان،شروع راهی جدید با تصمیمات نو و مضاعف شدن تلاش برای دستیابی به آینده ایی روشن است و نام امسال برای همه تلاشگران اقتصادی نوید بالنده گی در عرصه تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی خواهد بود تا ما نیز به عنوان عضوی از خانواده اقتصادی ایران اسلامی تمام توان تخصصی و تمام تعهد خود را برای سرافرازی مردم خود برداریم.
نوروز اما این جشن باستانی که همواره با فلسفه دین اسلام زیباترین همخوانی را در طول تاریخ داشته است روحیه ای از نو شدن و حرکت به سمت روشنایی است.این بهار طبیعت و نو شدن را به همه مردم ایران زمین و اعضای دولت تدبیر و امید و به خصوص همکاران خود در شرکت تارنمای طلایی تبریک عرض نموده و امید دارم در پرتو عنایات خداوند متعال همه همکاران در خانواده بزرگ تارنمای طلایی سال جدید را با سلامتی، شادمانی و گام های استوار در جهت سربلندی ملت و رسیدن به اهداف نظام اسلامی آغاز کنند.

 

با تشکر و احترام

 

محمد حسین حسین نژاد

 

مدیر عامل